Žluto-modrá jídelní židle Halmar K431

Moderní jídelní židle v elegantním provedení, kterou každý chce mít ve své domácnosti, je žlutomodrá jídelní židle Halmar K431. Je čalouněna žlutou látkou a opěrák zdobí dekorativní prošití. K zajištění stabilitu jsou k dispozici kovové nohy z práškované oceli v černé barvě.

Veškerý design pro komfort i styl

Tato jídelní židle je vyrobena s ohledem na komfort i styl. Připravená na těžký den strávený ve škole, kanceláři či doma? Díky této židli je to snadné. Je doporučována pro jakoukoli pozici a kvalitněnavržená pro udržení správného pozadí. To umožňuje sedění po delší dobu a maximální pohodlí.

Užijte si mobilní krásu

Naše nová jídelní židle, Halmar K431 je dodávaná v demontu. Je ideální pokud sháníte krásnou, lehkou a mobilní židli. Lze ji k dohodě přeložit nebo sestavit. Její konstrukce a povrch jsou velmi lehké a trvanlivé, čímž Vám zaručí dokonalost a komfort po delší dobu.

Posunutí Vaší kuchyně na další úroveň

Dokončete svůj důchod pro jídlo a získejte trendy jídelní židli Halmar K431. Také je možné doplnit ji některou z našich jídelním stolem. Elegantní a moderní rohový stolek provedený v přírodním odstínu jsou ideálním doplňkem ke oné židli. Pokud vyhledáváte moderní a lehkou jídelní židli, tento produkt je určený právě Vám.

Navštivte nás a vyberte si svou novou společnici

Kombinace žluté barvy látky a černých kovových noh vytvoří moderní a elegantní dekoraci. Nezapomeňte si prohlédnout všechny námi doporučené jídelní židle a stoly. V Nábytku Hned můžete najít krásné a ušlechtilé jídelní židle. Bez ohledu na to, kam následně půjdete, budete spokojení s výrobky z naší nabídky.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.