Tmavě šedá sametová rohová pohovka MICADONI Ruby 366 cm – levá verze pro dokonalý komfort.


Rohová pohovka Ruby od společnosti Micadoni

Rohová pohovka Ruby je pohovka, která přinesla vašemu obývacímu pokoji nebo společenské místnosti slušnost, komfort a pohodlí. Moderní a kvalitní pohovku lze často vidět v kultivované domácnosti. Zde najdete několik důležitých informací o pohovce Micadoni Ruby 366 cm.

Vlastnosti příjemného čalounění

Pohovka disponuje sametovým čalouněním, které má lehký lesk a obsahuje ochranu, aby zpomalila absorpci tekutin. To znamená, že pokud například rozlejete kávu nebo čaj, lze jej snadno a rychle odstranit pomocí savého hadříku nebo papírových ubrousků. Prošla testem na cigarety – čalounění obsahuje kombinaci materiálů, které jsou odolné proti tlení a vznícení.

Široká variabilita

Tmavě šedá sametová rohová pohovka MICADONI Ruby 366 cm – levá má dispozici konfigurace sezení, kterou si můžete přizpůsobit k vašim představám – pomocí modulů a velikostí můžete získat dokonalý pohodlí pro sezení. Kromě toho můžete pohovku doplnit konferenčním stolkem, na který můžete umístit svíčky, dekorace a občerstvení.

Tipy na péči o pohovku

U pohovky Micadoni doporučujeme čistit měkkým kartáčem a vyhnout se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Používat se nedoporučuje vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír nebo vlhkou měkkou houbu a napomáhejte odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Zašlapané skvrny budou mnohem těžší odstranit, proto je vhodné se na ně starat nejdříve, jakmile je namáte.

Pohovka MICADONI Ruby 366 cm – levá je potěšením pro oči, přináší pohodlí Vašeho obývacího pokoje a uspokojuje nejvyšší kvalitu. Pokud se rozhodnete pro tento produkt, vyberte si barvy, které vám nejlépe vyhovují a budou vás bavit. Pokud máte nějaké dotazy nebo požadavky, neváhe

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.