Tapeta Graham & Brown: 10 x 0,52 metru k dokonalému pokrytí stěny


Tapeta Graham & Brown: 10 x 0.52 metru pro dokonalé pokrytí stěny

Změňte stěny k nepoznání s nápaditou tapetou Graham & Brown. Je to vliesová tapeta s vinylovým povrchem a originálním designem, který vaší místnosti dodá novou atmosféru. Tato tapeta měří 10 x 0,52 metru a je dostatečná pro pokrytí jedné stěny s dostatečným přebytkem.

Tato tapeta je designovou kreací britské značky Graham & Brown, která vytváří po celém světě díla osobitých motivů. Steny zmizí za nezaměnitelnými motivačními a harmonickými vzory. Tapeta zlepší vizuální dojem Vaší místnosti a učiní ji útulnou.

Tapeta Graham & Brown

Na trh přichází tapeta Graham & Brown z řady Flock , ve které naleznete tapety libovolných barevných kombinací barev, stylů a motivů. Desítky motivů od hravých po těžké a zcela nezaměnitelné variace stylu.

Jak nalepit tapetu?

Připravte si před nalepením stěnu od běžných nečistot, odlupující se omítky a staré tapety. Aby se tapeta Graham & Brown dala snadno nalepit a naživu držela, doporučujeme použít tapetové lepidlo, které není součástí balení.

Nezapomeňte si ještě před koupí přesně změřit, jakou velikost plochy budete potřebovat svou pohledovou výzdobu pokrýt. K této tapetě se doporučuje tavex. Do něj namáčíte navlhčenou tapetu po dobu 4 – 6 minut a poté ji po rovnoměrném nalepení stěny zbývá pouze nechat uschnout. Výběr je to nejen krásný, ale celá ta rutina bude stát za to.

Výsledek?

Výsledek stojí za to. Místnost bude vypadat jako nová. Vaše stěny budou nápaditě ozdobeny půvabnou vliesovou tapetou s vinylovým povrchem, která umožňuje proměnit steny k nepoznání. Interpretujte to podle svého s tapetou Graham & Brown a oživte svůj prostor snadnou cestou s krásnou tapetou.

Graham & Brown

Takže takhle si můžete nápaditě zdobit udělat z každé místnosti. Ať už chcete schovat nedokonalost běžných stěn, nebo je nápaditě dekorima tapetu přesně pro Vás, Graham & Brown je tu, aby tomu napomohl. Vyberte si tapetu, která Vám nejlépe pasuje a obměňte design své místnosti. Klepačte a ready? Náš interiér je hotov!

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.