Střední květinový truhlík Prosperplast s vkladem CORBI 77 cm v barvě mocca

je speciálně navržen k realizaci elegantních a stylových aranžmá. Tento truhlík je vyrobený z nejkvalitnějšího plastu, což je díky své mužnosti a především odolnosti vůči teplotním změnám vhodné pro celoroční používání jak v interiéru, tak i exteriéru.

Velmi příjemným komponentem je truhlíku CORBI je jeho vklad, sloužící k vysázení a uložení rostlin. Díky své precizní formě je truhlík nerozbitný a zároveň zajišťuje dlouhodobou stabilitu umístění přímo na terase či do podhledu. Navíc je vyroben ze velmi odolného plastu, takže vám poslouží po mnoho let.

Vlastnosti truhlíku CORBI

Truhlík CORBI je k dispozici ve dvou stylatizovaných barvách. Střední truhlík s objemem 77 cm patří mezi základní velikosti, které jsou nejčastěji využívány. Díky vysokému množství vysoce kvalitních materiálů a detailnímu vypracování je produkt velmi odolný.

Květinový truhlík

Střední truhlík je tedy vysoce odolný a ohebný vůči venkovním podmínkám a krajinářství. Společně s truhlíkem CORBI dostanete vklad, kterým si můžete svůj produkt vylepšit a urychlit proces vysazování rostlin. Vklad je opatřen protiskluzovou konstrukcí a usnadňuje zasazování a umisťování přímo do podhledu.

Truhlík CORBI je vybaven moderním designem, který ucelení vzhled každého vnitřního i venkovního prostoru. Je to vynikající způsob, jak zkrášlit každý skleník a obohatit výsadbu v andělském střihu.

Kompletní specifikace produktu

  • Vhodné pro sezónní i celoroční použití
  • Kvalitní a odolný plast
  • Protiskluzová konstrukce
  • Vhodné do interiéru i exteriéru
  • Vklad pro lepší aranžování rostlin

nabízí potřebnou kombinaci kvality, funkčnosti a estetického účinu. Truhlík má dostatečně vysokou odolnost vůči nárazům a povětrnostním vlivům. Je určen pro všechny milovníky zahradních zahrad, stejně jako pro odborníky v oboru krajinářství. Díky truhlíku můžete vyzdobit vaši terasu a vnitřní prostor, a dosáhnou tak elegantního půvabu atmosféry. Splňuje parametry všech standardů kvality, takže ji můžete bez obav využívat.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.