Sprchový set Grohe Rainshower SmartActive s poličkou v bílém provedení (26576LS0)


Sprchový set s poličkou na stěnu Grohe Rainshower SmartActive (26576LS0)

Koupelna je poměrně důležitou částí každého bytu nebo domu – a je to jediný prostor, kde se celá rodina může shromáždit na chvíli odpočinout. Proto byste se měli zamyslet nad volbou správného sprchového setu, protože se bude měnit vzhled celé vaší koupelny.

je velmi moderní a příjemný sprchový set s nadčasovým vzhledem. Obsahuje sprchu s 3 funkcemi a poličku pro příjemné osvěžení. Průměr sprchy je 13 cm a její délka činí 60 cm.

Tento moderní sprchový set je vyroben z odolného plastu, který je odolný proti povětrnostním podmínkám, což je pro venkovní koupelny a sprchy velmi prospěšné. Plast je také odolný proti škrábancům a nečistotám, což je velmi výhodné ve venkovním prostředí. Jedinečnou vlastností této řady je tzv. Tempesta, která poskytuje dokonalý sprchový zážitek, jehož síla se postupně zvyšuje, jak se zvětšuje tryska.

Obsáhlá řada sprchových sestav Grohe

Sprchové sety Grohe se skládají z nejrůznějších typů, velikostí, materiálů a tvarů. Už vám nehrozí, že byste museli trávit hodiny hledáním ideálního produktu, protože Grohe má pro vás připravenou více než 70 různých produktů. Najít tedy sprchový set, který je pro vaši koupelnu tím pravým, už nebude těžké.

V akci momentálně naleznete sprchový set Grohe Rainshower SmartActive s poličkou v bílém provedení (26576LS0), určený pro montáž na stěnu, který je vyroben z plastu.

Instalace a údržba

K instalaci tohoto sprchového setu je nutné použít správný držák. Samozřejmě je součástí dodáviny. Sprchový set lze nainstalovat během několika minut pomocí návodu, který je připojen k balíčku.

V součásti dodávky naleznete také jednoduchou příručku na údržbu a čištění produktu. Nezáleží ale na tom, zda se jedná o venkovní sprchu nebo uvnitř. Tento sprchový set se lze čistit velmi jednoduše pomocí čisticích prostředků bez kyseliny a jiných agresivních látek.

Sprchový set Grohe Rainshower SmartActive (26576LS0) v moderním bílém provedení je skvělou volbou pro každou koupelnu a můžete si být jistí, že se vám tento produkt bude líbit po řadu let..

Sprchový set Grohe Rainshower SmartActive s poličkou

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.