Šatní skříň Zlatana T3 s mramorovým designem – prostorná a stylová úložná možnost pro váš šatník


Šatní skříň Zlatana T3 s mramorovým designem

Posuvná šatní skříň Zlatana je skvělou volbou pro každého milovníka luxusního vzhledu. Její dveře a zrcadlo jsou krásně vyvedené v zlaté barvě a doplňkovým dekorem ve vzoru mramoru, což dokresluje její stylovépřiležitosti. Skříň je velmi prakticky řešená a její vnitřní uspořádání zajistí, že si vaše oblečení můžete jednoduše rozdělit podle potřeby.

skříň zlatana

Vlastnosti

Šatní skříň Zlatana je jakostně vyrobená z laminovaných desek o tloušťce 16 mm, které jsou zakončené dýhou z PVC o hrubosti 0,5 mm. Rukaeti a lišty jsou vyrobeny z plastu ve zlaté barvě a zadní strana je poté z HDF.

Toto multifunkční nábytkové zařízení je k sehnání v Nábytku Přehledně. Zařízení je dodáváno v demontu a jeho hlavní parametry jsou: šířka 250 cm, výška 200 cm a hlubk 62 cm.

Výhody

Šatní skříň Zlatana se vyznačuje její velikostí, která je ideální pro masivní šatníky. Její elegantní vzhled se skvěle hodí v dobře udělaných interiérech, kde vynikne mezi ostatním nábytkem.

Úložný prostor ve skříni je dostatečně prostorný a jeho využití je velmi prakticky řešené. Posuvný systém od firmy BIMAK je pokrývá v tom je nejlepší. Tento praktický řešení usnadní přístup do skříň, což je skvělá volba pro malý prostor.

Šatní skříň Zlatana T3 je skvělou úložnou možností pro vaše oblečení a doplňků. Její luxusní design vám udělá radost a poskytne inovativní úložné prostory, které potřebujete.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.