Růžové povlečení Nadja – elegance a kvalita bavlny renforcé

Růžové povlečení s proužky zaručí každému spáči nejen kvalitní, ale i elegantní zdůbřovací prostředí. Kvalitní textil večnostního designu, vyrobený z pečlivě vybrané bavlny renforcé, je špičkou v bavlněném prádle.

Vlastnosti bavlny renforcé

Výrobci tohoto ručně vyráběného povlečení volí nejkvalitnější materiál, aby se mohly co nejlépe uplatnit jeho výjimečné vlastnosti. Bavlna renforcé je jemnější, hebčí a příjemnější na dotek a navíc zvětšuje ohybovou tuhost látky. Je vhodná pro děti, neboť absorbuje silně, odvádí vlhkost a má zvýšenou odolnost až o 40-50% vůči otěru.
obrazek ruzoveho povleceni

Výhody bavlny renforcé

Užití bavlny renforcé má další výhody. Je to látka s certifikátem Oeko-Tex Standart 100, což znamená, že je úplně bezpečná pro pokožku dítěte. Bavlna fnforcé také ušetří vodu. Při její výrobě se používá menší množství vody, než je zapotřebí pro výrobu běžného bavlněného povlečení.
obrazek ruzoveho povleceni

Kde koupit?

Růžovou bohatě výšivkou zdobené povlečení Nadja je možné objednat v internetovém obchodě Crosta. Povlečení je vyrobeno z bavlny renforcé s prodlouženou životností, takže lidé, kteří chtějí zůstat více než jedno léto v jednom kabátě, zde získají co nejlepší kvalitu.

Růžový design

Růžové povlečení tabulky Nadja je vyrobeno z bavlny renforcé, která má jasnou růžovou barvu s proužky bílé barvy. Jeho design je elegantní, neokoukaný a emocionální a dodá každému pokojíku šmrnc.
obrazek ruzoveho povleceni

Doporučení

Pokud hledáte bohatě vyšívané kvalitní bavlněné povlečení, je růžové povlečení Nadja tou nejlepší volbou. Špičkové materiály a kvalita, jenž můžeme spočítat na prstech jedné ruky, jsou stále dostupnější a díky bavlně renforcé je jeho výdrž ještě vyšší. Věříme, že se vám toto elegantní povlečení zalíbí.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.