ROTHO Úložný box s víkem EVO SAFE 15 L – praktické řešení pro uskladnění vašich věcí


Rotho Úložný box s víkem EVO SAFE 15 L

Úložný box s víkem EVO SAFE od značky Rotho je jednou z mnoha praktických řešení, jak uschovat a chránit svoje věci před vlhkostí, škůdci a prachem, ať už doma nebo ve svých cestách. Jeho těsnění a kvalitní plastové provedení zajišťují dostatečnou ochranu obsahu od nejrůznějších nečistot a vnějších vlivů.

Technické parametry

Rotho Úložného boxu jsou uvedené v následující tabulce:

Rozměry výrobku 39,3 x 28,3 x 23 cm (d x š x v)
Materiál Plast
Barva Černá
Hmotnost celkem 0,54 kg
Objem 15 L

Obsah balení

Obsah balení švýcarského úložného boxu Rotho se skládá z ín a pozůstalostí: jednoho úložného boxu s víkem EVO SAFE 15 L.

Využití Rotho Úložného boxu

Využití Rotho Úložného boxu může být velmi široké. Kromě toho, že můžete uskladnit a chránit své osobní věci, lze tento box také použít pro skladování příslušenství, jako jsou například karty, doklady, kabely a propojovací kabely.
Navíc je tímto úložným prostorem možné pohodlně uschovat malé předměty, jako jsou například obaly od CD, DVD nebo elektronického zboží, a tak dále. Kromě toho může být výhodné pro potřeby cestování nebo při ukládání náhradních dílů v autě.

Rotho Úložný box s víkem EVO SAFE 15 L | foto: Naradi-Cz.cz

Rotho Úložný box s víkem EVO SAFE 15 L můžete také použít k dekorativním účelům.
Například zdobit balkon, zahradu, terasu nebo vířivku. Díky svému modernímu a praktickému designu dokonale sladí se zahradním sortimentem Rotho.

Pokud si jej chcete koupit

Rotho Úložný box s víkem EVO SAFE 15 L můžete pohodlně zakoupit z internetového obchodu Naradi-Cz.cz, kde si jej můžete vybrat v rozumné ceně.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.