Pískově hnědý keramický toaletní kartáč Wenko Mila – styl a kvalita do vaší koupelny


Pískově hnědý keramický toaletní kartáč Wenko Mila

Wenko Mila toaletní kartáč

Koupelnové doplňky od značky Wenko jsou synonyma kvality a elegantního designu. Koupelnový kartáč Mila od této značky uspokojí opravdu každého. Na první pohled se tato koupelnová doplňkovka může zdát nevýrazná, ale ve skutečnosti je skvělá.

Tento toaletní kartáč je vyrobený z trvanlivé keramiky a jeho moderní design skvěle zapadne do všech barevných ladění. Jeho pškově hnědý odstín je jedinečný a dá vaší koupelně punc jedinečnosti. Koupelnová doplňkovka jsou vyrobeny z kvalitních materiálu s otevřeně strukturovanou povrchovou úpravou. Navčiěho můžete být si jistí kvalitním provedením a hladkou povrchovou úpravou.

Tento toaletní kartáč se lehce udržuje – stačí jej pravidelně otírat hadříkem navlhčeným v mýdlové vodě. Kartáč je vybavený držákem s omezenou otevřenou dutinou, díky kterému nezklouzne dolů. Navíc odpadne krtické řešení problému – jakou délku zvolit. Toaletní kartáč od značky WENKO má na trhu délku 35 cm.

Wenko Mila toaletní kartáč

Technické údaje

Toaletní kartáč firmy WENKO je vyrobený převážně z keramiky s čalouněním z kůže. Kartáč má sekerou profil, který usměrňuje proud vody a zabraňujeodlétání vrchní vrstvy z koupelny. Možné je různé druhy  desingových barev. Tento toaletní kartáč může být dostupný v tmavě hnědé, lehce přírodní, nebo se šedými akcenty.

Kde si mohu toaletní kartáč značky WENKO pořídit?

Pískově hnědý keramický toaletní kartáč WENKO Mila si můžete objednat online. Cena tohoto koupelnového kartáče se pohybuje kolem 500 Kč s DPH, což je vzhledem k jeho kvalitě a vzhledu skvělá investice. Rádi bychom vás upozornili, že tento keramický kartáč se nepoužíolí chemické čiřtidlo. Je to záruka jeho dlouhé životnosti a jeho kvality!

Shrnutí

Pokud hledáte koupelnový doplňek, který bude elegantní a vynikne ve vaší koupelně, určitě zvolte tento pískově hnědý keramický toaletní kartáč WENKO Mila. Jeho moderní design a vysoká kvalita materiálu Vám umožní mít koupelnu jako ze žurnálu. Díky vysoké kvalitě se nemusíte obávat, že po několika týdnech bude již vyřazen z Vaší koupelny. Objednejte si jej dnes a poznejte rozdíl díky keramickému kartáči značky WENKO.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.