Opviq Stropní svítidlo Nomi – elegancí a styl v provedení černého/bílého


Opviq Stropní svítidlo Nomi – perfektní osvětlení do moderních interiérů

Opviq Stropní svítidlo Nomi je skvělé svítidlo, které se hodí do moderních interiérů, a které bude ladit s každou zařízenou místností. Jeho měkká černá/bílá barva vynikne v každém interiéru, díky čemuž se stane nejen skvělou volbou osvětlení, ale i dekorace. Opviq Stropní svítidlo Nomi je vyrobeno z kvalitního kovu a odolného skla, které mu dodává na kráse. Kabina lampy je vybavena standardním závitem E27 Max 60 W, což znamená, že se jedná o energeticky úspornou lampu, která může poskytnout světlo teplé i studené.

Využití stropního svítidla Nomi je nekonečné:

Nabízí nepřeberné možnosti využití. Svítidlo se skvěle hodí do vstupní haly, obývacího pokoje, do kuchyně, do ložnice či do chodby. Může se také stát skvělou volbou do restaurace, baru či do kavárny. Díky svému elegantnímu vzhledu bude perfektní dekorace moderního interiéru. Rozměry Opviq Stropního svítidla Nomi jsou příjemné a elegantní, což znamená, že nezaberou moc prostoru. Výška svítidla je 20 cm a šířka je také 20 cm.

Představení Opviq Stropního svítidla Nomi

Opviq Stropní svítidlo Nomi - elegancí a styl v provedení černého/bíléhoOpviq Stropní svítidlo Nomi vynikne skvělou kombinací černé a bílé barvy. Díky kvalitnímu provedení se může stát nerozlučným společníkem v každém moderním interiéru, a to jak v residenční oblasti, tak ve veřejných prostorech. Díky designu bude perfektní volbou pro malé i velké prostory. Cena stropního svítidla je 7999 Kč. Objednat stropní svítidlo Nomi můžete ZDE.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.