Nový luxusní polštář Butter Kings Dark Protea – královská dekorace pro váš interiér!

Interiér s designovými polštáři z dílny značky Butter Kings ožije díky neotřelému designu. Jejich ilustrované oboustranné potisky ozvláštní jakýkoliv interiér a dají mu hravý nádech. Značka Butter Kings vám nabízí unikátní kolekce textilního oblečení a doplňků, které jsou navržené tak, aby zaujaly. Celá tato kolekce je vyrobena z kvalitního a trvanlivého materiálu a pečlivě prošívána.

Kvalitní materiály a trvanlivost

Tato česká značka vyrábí nepřehlédnutelné textilní doplňky plné roztomilých ilustrací již od roku 2015. Používá výhradně kvalitní materiály a drtivá většina výroby probíhá přímo v Čechách. Z tohoto důvodu si můžete být jisti, že jakýkoliv kousek z jejího portfolia vám bude dlouho sloužit.

< img src="butterkings.jpg" width="400">

Polštář Butter Kings Dark Protea je kouskem, který se skvěle hodí ke každému interiéru. Vyroben je ze 100% bavlny a ohleduplností k přírodě je potištěn ekologickou, vodou ředitelnou barvou. Navíc je nezbytností pro bezstarostné ležení.

Vysoký standard ve výrobě

Výrobky značky Butter Kings jsou stvořené z lásky a v rámci prověřovaného výrobního procesu. Jsou odborně vyřezávány, šité a především samostatně potištěné. Vnést na svou pohovku svěží vítr s designovými polštáři z dílny značky Butter Kings není nic jednoduššího. Navíc máme pro vás štědrý víkendový bonus: 14denní vrácení zboží zdarma.

Chcete vyzkoušet?

Už jste se rozhodli, že se poohlédnete po designových polštářích? Stačí jen pár kliků a objednejte si Butter Kings polštář Dark Protea přímo od nás. Vyberte si ze dvou velikostí a pěti barvných variant.

Nový luxusní polštář Butter Kings Dark Protea - královská dekorace pro váš interiér!

Buďte první, kdo si my diggne designový polštář

Vyzkoušejte dnešní moderní trend v modním bydlení. Nabízíme vám kvalitní materiály, trvanlivost a stálé zásobování produktů. Je libo kombinovat a libo stylovat. Záleží jen na vás. Polštář Butter Kings Dark Protea je vhodný jak do ložnice, obývacího pokoje, tak do dětského pokoje. Děti i dospělí budou nadšeni!

Interiér ožívá se značkou Butter Kings

Butter Kings nabízí interiéru moderní designový dotek a symbolizuje luxusní životní styl. Lehce a rychle si intervalér můžete zkrášlit a změnit jeho vzhled. Například představte si jak teplé barvy polštářů jsou ve vzájemném kontrastu s moderními pohovkami a nabízí celkovému pocitu klidu.

Nový luxusní polštář Butter Kings Dark Protea - královská dekorace pro váš interiér!

Interiér se může proměnit od jednoho okamžiku na druhý a váš pokoj se ocitne v moderním typu dekorace. Vyberte si tento polštář pro svůj domov již zítra a začněte si užívat nekonečných možností, které vám nabízí!

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.