Nové stropní svítidlo Fazli od Opviq v luxusní zlaté/bílé barvě


Nové stropní svítidlo Fazli od Opviq – luxusní zlatá/bílá barva

Stropní svítidlo od Opviq s názvem Fazli přichází ve velkém stylu. Luxusní zlatá/bílá barva a stříbrné skleněné kryty z něj činí velmi atraktivní a moderní kousek. Užíváním led-žárovek seženeš skutečně velkou úsporu energií a budeš moci se vyhnout častým výměnám žárovek, protože led-žárovky se mohou používat až 50000 hodin. Musíš se docela hodně snažit abys stropní svítidlo Fazli vyčerpal!

Vysoce kvalitní a úsporné stropní svítidlo Fazli

Masterpiece spojuje moderní design a úžasnou polyvalentnost. Sladí se do spíše luxusnějších prostor, jako jsou ložnice, vstupní haly, toalety apod. Naše moderní stropní svítidlo Fazli v bílé/zlaté barvě bude ovlivňovat celkový design i osvícení místností.

Nádherná bílá/zlatá kombinace skleněných krytů osvícených žárovek E14 seženou vynikající design a jemný obecný osvit. K dispozici je i další barevné provedení. Pokud toužíš po zajímavém prodlužovači, který se skvěle hodí do spáleny moderního bytu, stropní svítidlo Fazli je pro tebe doslova natočený.

< h3>Vlastnosti produktu Fazli

Stropní svítidlo Fazli má kovové tělo, čtyři kusy skleněných stínidel, kovovou základní desku a nastavitelnou výšku. Průměr stínidla 15 cm, rozměr 70 x 15 x 35 cm. Je tu 4x E14 Max 40W žárovky nezávisle regulovatelné. Žárovka není součástí.

Kde koupit?

U nás na stránce koupit stropní svítidlo Fazli za nízkou cenu. Tento úžasný produkt vyplní prostor svým atraktivním vzhledem, který vás úžasem a obdivem zcela ohromí.

Stropni svítidlo Fazli

Toto stropní svítidlo Fazli od Opviq je moderní, úsporné a nesmírně krásné. Každé místnosti dodá designový zážitek, který mají produkty Opviq. Pokud uvažuješ o koupi Nového stropního svítidla Fazli od Opviq doporučujeme jeho využití.

Nakonec:

Nové stropní svítidlo Fazli od Opviq v luxusní bílé/zlaté barvě je na světě. Nabízí úžasný designový zážitek, který luxusní produkty Opviq umějí. Nastavitelná výška a ještě lepší úsporné led-žárovky nám umožní úsporu elektrické energie.


Nové stropní svítidlo Fazli od Opviq – luxusní zlatá/bílá barva

Stropní svítidlo od Opviq s názvem Fazli přichází ve velkém stylu. Luxusní zlatá/bílá barva a stříbrné skleněné kryty z něj činí velmi atraktivní a moderní kousek. Užíváním led-žárovek seženeš skutečně velkou úsporu energií a budeš moci se vyhnout častým výměnám žárovek, protože led-žárovky se mohou používat až 50000 hodin. Musíš se docela hodně snažit abys stropní svítidlo Faz

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.