Nová kuchyně MIRAI: Skvělý design s funkčností v tmavé legno/dub ferrara


Nová kuchyně MIRAI: Skvělý design s funkčností

Potřebujete novou kuchyň? MIRAI je skvělá volba. Disponuje tmavým legno/dub ferrara barevným provedením a je dostupná ve velikostech 180/240 cm. Hoře vám koupíte jedinečnou, moderní a funkční kuchyň, kterou obdivují miliony.

Barva:

Korpus a sokl je dub ferrara, dolní dvířka jsou tmavé legno, horní dvířka jsou dub ferrara, pracovní deska bílá borovice. Kuchyně MIRAI

Rozměry:

Kuchyně MIRAI je dostupná ve velikosti 180 cm (dolní skříňky) a 240 cm (horní skříňky). Materiál je LTD, dvířka hraněné ABS páskou 2 mm. U nové kuchyně využívá moderní plastové úchyty.

Sestava:

Sestava se skládá ze spodních skříněk – výška 82 cm, hloubka 52 cm (s PD 60 cm) a šířka:

  • 80 cm skříňka pod dřez bez pracovní desky
  • 60 cm skříňka dvoudvéřová
  • 40 cm skříňka se 4 zásuvkami

A vrchních skříněk – výška 71,5 cm, nad digestoř 40 cm, hloubka 31 cm a šířka:

  • 80 cm vitrína dvoudvéřová
  • 60 cm skříňka dvoudvéřová
  • 40 cm skříňka jednodvéřová
  • 60 cm skříňka nad digestoř s výklopem otvíraným nahoru

Součástí sestavy je dělená pracovní deska: 1x 60 cm a 1x 40 cm, výška 28 mm. Na dřezovou skříňku se pracovní deska nedodává. Vychází se z toho, že se na dřezovou skříňku umístí celoplošný dřez 80×60 cm. Spotřebiče, dřez a digestoř nejsou v ceně. Dodáváme v demontu a záruka je 24 měsíců.

Přesvědčte se sami:

Pokud sháníte moderní a funkční kuchyň, nemůžete od kuchyně MIRAI uhnout. Dejte jí šanci a na vlastní oči oceníte její krásu a perfektní design. Kuchyně MIRAI je dokonalým spojením skvělého designu a funkčnosti. Široká škála velikostí, od barev až po různé detaily, je dokonale přizpůsobitelná pro váš prostor.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.