Keramické umyvadlo na desku MEXEN CATIA – nedílný prvek každé moderní koupelny!


Keramické umyvadlo na desku MEXEN CATIA

Keramické umyvadlo MEXEN CATIA se pyšní nadčasovými liniemi a originálním designem. Oblíbené je díky svým zaobleným rohům, které dodávají koupelně osobitost. Nevýhodou je absence odkládacího místa, které by mohlo posloužit při čištění a šetrnému oblékání. Je však univerzálně přizpůsobitelné do různých typů koupelen, ať už se jedná o jednoduchou nebo extravagantní.

Výhody

Hlavními výhodami keramických umyvadel jsou jejich trvanlivost a odolnost. Keramické umyvadlo MEXEN CATIA je vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky a díky hustému glazování bude odolávat povětrnostním vlivům celá léta. Bezproblémovou údržbu nabízejí i matné povrchy, kdy stačí jen otřít navlhčenou houbičku. Umyvadlo tedy neztratí na svém původním vzhledu. Díky absence otvoru na baterie je vhodný pro nainstalování na dřezovou desku.

Kde mohu keramické umyvadlo koupit?

Keramické umyvadlo na desku MEXEN CATIA v bílé barvě můžete nakoupit zde. Nabízíme nejen tento model, ale i dalších desítky typů umyvadel pro každou koupelnu. Ještě více inspirace naleznete v našem Inspiračním magazínu.

Umyvadlo Catia

Keramické umyvadlo na desku MEXEN CATIA v bílé barvě je ideální volbou pro moderní koupelny. Jeho univerzálnost a snadná údržba jsou jen některé z výhod, které oceníte. Nabízíme i další modely umyvadel, které jsou tvarově variabilní. U některých z nich dokonce naleznete odkládací plochy.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.