Huský na procházce – nové bavlněné povlečení velikosti 160×200 cm


Husky na procházce – nové bavlněné povlečení velikosti 160×200 cm

Nejnovější kolekce povlečení pro mládež se vyznačuje originálním designem podle nejnovějších trendů. Barvy přetrvávají i po mnoha vypráních. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny nejvyšší kvality se zapínáním na zip.

Povlečení se 100% bavlnou

Šetrnost k životnímu prostředí je výzvou pro dnešní dobu a kvalitní bavlněné povlečení přispívá k opatřením, která minimalizují dopad na životní prostředí. Povlečení FARO Wild Husky odpovídá této výzvě.

Součástí sady je i přikrývka

Výhodou tohoto povlečení je součástí sady je i přikrývka. Přikrývka, stejně jako povlečení, je vyrobena ze 100% bavlny.ručník, který je také součástí sady se může prát až do teploty 70˚C. Povlečení lze prát až do teploty 40˚C. Obě lze žehlit při maximální teplotě 200°C. Obě se dají sušit při nízkých otáčkách.

Kolekce Wild pro mládež

Podívejte se i na další produkty ze série Wild – například povlečení s hravou kombinací oříškových odstínů, jako je modrá, hnědá, černá, šedá a bež. Vytáhněte svou mládež dopředu s FARO Wild Husky. Jiné produkty mohou být vaším cílem.

Další kvalitní certifikáty produktu

Povlečení FARO Wild Husky je certifikováno dle mezinárodního testovacího a certifikačního systému pro textílie OEKO-TEX. Tento certifikát zabezpečuje, že materiál je vyroben pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. K dispozici je také certifikát Ökozid, který podporuje ekologické a etické udržitelné práce v procesu produkce povlečení.

Wild Husky
Wild Husky, 160×200 cm + 70×80 cm
Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.