HALMAR Barová židle Eleven bílá – moderní a elegantní výbava pro váš bar!


HALMAR Barová židle ELEVEN bílá

Moderní a elegantní výbava pro Váš bar!

HALMAR Barová židle ELEVEN bíla je moderní a elegantní kouskem do Vašeho interiéru baru, restaurace či jiného obdobného prostoru. Židle je vyrobena z masivního bukového dřeva ve stylu bílé barvy. Sedák je polstrovaný kvalitní látkou a zajišťuje tak pohodlné sezení. Konstrukce židle je ve své podstatě pevná a stabilní s nosností až 110 kg. Židle disponuje i opěrkou na nohy. Možná do Vás vstoupily pochybnosti, jestli je tato židle vhodná do Vašeho prostoru. Šířka 41 cm, hloubka 48 cm a výška 83 cm s 58 cm výšky sedu zaručí, že se bude stylově hodit i do menšího místa. Hmotnost židle je 7,2 kg a nelze tedy přehlédnout její lehkost. Rádi byste zkusili další z produktů z této řady? Mrkněte se na další produkty z této řady.

Možná jste slyšeli, že pro kvalitní a dlouhodobé používání je třeba kompromis mezi krásou a funkčností. HALMAR Barová židle ELEVEN bíla se Vám snaží nabídnout obojí. Moderní a elegantní design, látka na sedák, která Vám poskytne pohodlí a opěrka na nohy, která Vás podpoří další milovníky barových židlí s minimálním úsilím. A to ještě není vše, vzhledem k tomu, že jsou barové židle značky HALMAR vyrobeny z masivního bukového dřeva, můžete být si jista že nemusíte riskovat, ani investovat do nové židle několik let. Tato židle Vás prostě udělá z toho a Váš bar, restaurace či jiný prostor bude dokonale elegantní a moderní!

Že se k tomu ještě nedostanete či nevíte, jak takovou židli správně udělat? Nejlepší je obrátit se na profesionální montážní služby. Nabízíme montážní služby pro Vaši HALMAR Barovou židli ELEVEN bílou a rádi Vám s její montáží poskytneme pomoc a poradíme, jak to udělat co nejsprávněji.

HALMAR Barová židle ELEVEN bílá
HALMAR Barová židle ELEVEN bílá.

Technické specifikace

  • Materiál: masivní bukové dřevo/látka
  • Rozměry: šířka 41cm, hloubka 48 cm, výška 83 cm, výška sedu 58 cm
  • Váha: 7,2 kg
  • Nosnost: 110 kg

K pohodlí zdarma

Pro vnitřní nepořádek se nemusíte obávat. S HALMAR Barovou židli ELEVEN bílou je k pohodlí zdarma přidáno i bezúdržbová údržba a ošetřování. Stačí použít přípravky na utěsnění dřevěného nábytku. Případně můžete využít k ošetření i běžné čisticí prostředky pro látku. Dřevo je jedinečný materiál. Plníte-li si přání po komfortu a luxusu, vyberte si tuto barovou židli. Užijte si její moderní vzhled a držte se aktuálních trendů v interiérovém designu. NAŘAĎ si tu správnou barovou židli a jděte se vychutnat chvíle pohodlí a relaxace.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.