Elegance a útulnost pro váš interiér s nočními stolky Gomez v dubu wotan/černé barvě

Moderní noční stolky Gomez…


Interiér domácnosti často představuje styl domácnosti místnosti. Chcete, aby vířil styl a nový design? Máte zájem o klasický interiér? Pak jsou moderní noční stolky Gomez v dubu Wotan/černé barvě tou správnou volbou!

Organicky kombinují elegance a útulnost

Korpus moderního nočního stolku Gomez je vyroben z matné laminované desky v tloušťce 16 mm a čel ze 16 mm MDF desky potažené PVC fólií s viditelnými vyřezávanými prvky, aby zdůraznil jejich charakter. Pro ještě lepší design je hranou ABS 0,45 mm, překryvnémi panty ve velikosti 35 mm a černými plastovými nožičky. Čela moderního nočního stolku Gomez mírně vyčnívají nad vrchní desku, kdy zabráníte zdeformování materiálu, díky čemuž jsou moderní noční stolky Gomez stále krásně tvarované a designové.

Jejich moderní styl

zdobený jemnou broušenou hranou, nožičky ve tvaru X a krásným dubem Wotan/černou barvou je ideálním doplňkem do interiéru. Díky tomu se moderním nočním stolky Gomez ještě více zdůrazní jejich jedinečný styl a design.

Maximální zatížení až 20 kg

Moderní noční stolky Gomez tvoří vysoce kvalitní a nosný materiál, který může unést až do 20 kg. To je činí vhodnými například pro umístění lampičky nebo sklenice s pitím.
Elegance a útulnost pro váš interiér s nočními stolky Gomez v dubu wotan/černé barvě

Cena zahrnuje dva stolky

Nabízíme Vám i sadu dvou nočních stolků Gomez v dubu Wotan/černé barvě s rozměry (šířka x výška x hloubka) 45x51x40cm, která je účelnou volbou. Tyto moderní noční stolky Gomez rozjasní Vaši domácnost a díky jejich přijatelné ceně budou vyhovovat každému strategickému rozpočtu.

Vyberte si moderní noční stolky Gomez v dubu Wotan/černé barvě a užívejte si jejich krásný, účelový a velmi vkusný moderní design. Jejich classy vzhled potěší opravdu každého, kdo se miluje do detailů.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.