Dóza Smart eco – praktický a ekologický pomocník v každé kuchyni


Dóza Smart eco – ekologická a praktická

Dóza Smart eco je ekologická a praktická pomůcka pro každou kuchyni. Díky svému dizajnu a odolnosti se hodí jak na cesty, tak pro běžné použití. Je vyrobena z 100% recyklovaného polypropylenu. Je rozdělena na dvě části. Horní díl (objem 0,6 l) je uzavřen západkou a víkem vybaveným ventilkem pro ohřívání. Přepážka vymezuje spodní díl (objem 0,3 l) je uzavíratelný západkou. Oba díly mají průhledný víko, díky čemuž budete vědět, co v dóze máte, aniž byste ji musely otevírat.

Dóza Smart eco

Tuto dózu můžete používat opravdu bez obav. Je bezpečné ji mýt v myčce, mít v mrazničce a ohřívat v mikrovlnce. Použitím recyklovaných materiálů výrobce udělal i svůj podíl pro ochranu Živého světa. Pokud si chcete koupit tu svou, můžete jí najít např. na INTERIER.IO.CZ.

Obsah balení

Balení obsahuje 1 kus dózy se víkem. Kromě toho tady máme technické údaje: Rozměry: 20 x 9 x 15 cm, Materiál: 100% recyklovaný polypropylen, Barva: krémově zelená.

Tato dóza je ideální k uskladnění vašich jídel, nebo si na ní uskladníte i často používané či cestováním se lehce poskvrnitelné dokumenty. Pokud vás zaujala možnost přímého ohřevu v mikrovlnce jejím víkem, tak vás ještě potěším jednou věcí. Dóza je nejen praktická a díky recyklovanému materiálu ekologická, ale také 100% uzavíratelná, po čemž dostane vaše jídlo a dokumenty ještě větší hygienu.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.