BRW Gent – vitrína pro stříbrnou kolekci v moderním designu dubu stirling


BRW Gent -vitrína pro stříbrnou kolekci v moderním designu dubu stirling

Vitrína GENT REG1W1D2S/16/12 je moderní kus nábytku, který zaujme na první pohled vaší návštěvy. Vyrobena je z dřevotřísky, MDF lamely, finish fólie a lamina, které jsou provedené v krásném dekoru dřeva dub stirling. Rozměrů je šířka 115 cm, výška 158.5 cm a hloubka 42 cm.

Vitrína GENT je rozdělená na dvě části. Jedna část je plná s policemi + 2 zásuvky s plynulým dojezdem a ve vedlejší části jsou dvířka prosklené s prosklenými policemi. Úchytky jsou kovové. Navíc zahrnuto v ceně zdarma je LED osvětlení, které dodá na zajímavosti a efektivnosti nábytku.

BRW Gent

Tento moderní a praktický nábytek je jednou z nových věcí či položek, které přichází na trh v roce 2021. Jeho modulární provedení délky, šířky i výšky vám poskytne vše, co potřebujete a zároveň bude doplňovat nábytek vaší domácnosti.

Vitrína GENT je doručovaná v demontovaném stavu s návodem na sestavení.

Pokud chcete přidat tento moderní nábytek do vaší domácnosti, navštivte webové stránkya objednejte si tento kousek nábytku ještě dnes. Navíc můžete využít pro Vás širokou škálu platebních možností, které se vám budou hodit.

Vitrína GENT od firmy BRW je tak moderní, že její moderní design dokáže rozzářit nejen Vaši stříbrnou sbírku, ale také celou Vaší domácnost. Jeho krásný vzhled dubu stirling dodá prostoru eleganci a moderní vzhled. Pokud hledáte něco za relativně nízkou cenu a zároveň máte potřebu doplňovat nábytek v moderním stylu, je tato vitrína, jak je zmíněno výše, něco, co potřebujete.

Konečně ještě jedna věc- tento moderní nábytek je velmi snadno údržovatelný a především má krásnou a odolnou povrchovou úpravu. Proto neváhejte a přidejte do Vaší domácnosti Vitrínu GENT od firmy BRW.

Je čas na podniknutí:

Udělejte si čas na prohlídku Vitríny GENT firmy BRW a vylepšete svůj nábytek. V naší nabídce najdete krásnou a moderní dílenskou zakázku s krásným designem. Pokud potřebujete dodatečnou inpozici k Vitríny GENT, čtěte recenze na našem webu.

Vitrína GENT

Vitrína GENT je vynikající volbou pro posunutí Vaší domácnosti do moderní doby! Nezapomeňte, že mam využití našich platebních možností můžete tuto Vitrínu GENT obdržet ihned po objednání! Vitrína GENT firmy BRW je ideální a moderní kus nábytku pro Vaše dobré chvíle.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.