Béžový koberec Flair Rugs Sparks – Luxusní design pro vaše interiéry, rozměr 80 x 150 cm


Béžový koberec Flair Rugs Sparks do každého interiéru

Sežeňte si luxusní design do svého domova. Béžový koberec Flair Rugs Sparks dosud nemělo porovnání. Vyrábí se v rozměru 80 x 150 cm. Ten vynesete veškeré požitky s jedním kusem do vašeho interiéru a přizpůsobíte se všem potřebám.

Vlastnosti

Koberec Flair Rugs Sparks se stane dekorací vašich prostorů. Je vyroben z ekologického materiálu, který zaručí neoposlouchanou dlouholetou životnost. Jeho struktura je neobvyklá a šikovně potlačuje celkový obraz. Jeho béžová barva působí velmi decentně a harmonizuje v každém interiéru.

Pěstování a údržba

Péče o koberec je velmi jednoduchá. Stačí jej jednou týdně vysát. Povrch lze jemně ručně čistit nepropustnou textilií. Při nešťastném úrazu postiženou oblast rozetřete vlhkou tkaninou. Jakýkoliv čistící prostředky si zkuste předtím na nenápadných místech.

Extáze do vašeho domova

Hoňte hvězdy a dopřejte si skvělý koberec. Béžový koberec Flair Rugs Sparks je ideálním řešením pro každý interiér. Zaručí vaším prostorám příjemný vzhled a vám pohodu a užitek. Tak si ho hoňte hned teď.

koberec

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.