Běhoun na stůl DecoKing PURE cappuccino – dokonalý doplněk pro vaši domácnost!


Běhoun na stůl DecoKing PURE cappuccino – elegantní doplněk domácnosti

Běhoun na stůl DecoKing PURE cappuccino je naprosto dokonalým doplněkem, který úžasně ladí k ostatním šatům Vaší domácnosti. Děláte-li si starosti s výběrem toho správného provedení, tak náš běhoun může být tou správnou volbou. Dokonalou kombinaci hladkého materiálu bez vzorů, který elegantně ladí ke stolování, najdete v kolekci DecoKing PURE. Díky 50%-nímu poměru bavlny a polyesteru je naše běhouny na stůl velmi odolné, stejně jako opatření, která byly udělána, aby Valentýna bylo dosaženo kvalitního a vysoce odolného materiálu na praní a žehlení.

Materiál pro vzácné okamžiky

Materiál, na který jsou naše běhouny na stůl ušity, má neuvěřitelných 160g/m2. Jenže to není všechno. Je to jako sarkofág, který chrání Vaše okamžiky. Použité barvy jsou naprosto excelentní. Vybírajte mezi cappuccino a mnoha dalšími odstíny, ve kterých disponujeme.Děláme vše pro to, aby Vaše soukromí bylo dokonale ochráněno, máš věřit, že budeš plně uspokojen s kolekcí DecoKing PURE.

Doporučení pro údržbu

Investice, kterou byste do tohoto produktu udělali, je stoprocentně zaručena. Protože nám záleží, že toto zboží je pro vás vhodné na dlouhodobé využívání, doporučujeme při jeho čištění prat při teplotě do 40°C, nesmí se bělit nebo sušit v sušičce a žehlit při teplotě do 110°C.

decoking image

Konečně, pokud jste se rozhodli pro běhouny na stůl DecoKing Pure cappuccino, zaručujeme vám, že i pro další produkty z této kolekce je stejně stabilní kvalita, odolnost a tu nejlepší péči o Váš stůl.

Příspěvek byl publikován v rubrice NUMIS a jeho autorem je NUMIS. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.